FireBuzZ

Welcome To FireBuzZ Forum

استفاده انلاین از پنل ادمین اپن فایر (محدود)هههه Png

Join the forum, it's quick and easy

FireBuzZ

Welcome To FireBuzZ Forum

استفاده انلاین از پنل ادمین اپن فایر (محدود)هههه Png

FireBuzZ

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
FireBuzZ

nokte mohem: gozashtane har goone matlab dar morede v.p.n va s.o.c.k.s va har goone f.i.l.t.e.r shekan va bahs haye s.i.a.si o mazhabi mamnoo ast dar soorate moshahede barkhord khahad shod

Latest topics

» online bots
by *molana* 5/15/2014, 11:43 am

» online bots-hatman add konin
by *molana* 4/19/2014, 2:13 am

» ALL BOMBUS ANDROID ««
by .xb= 1/5/2014, 12:05 pm

» masulin plz bkhunin
by milancomplex 1/1/2014, 5:08 pm

» ravesh sakh visa card free baraye kharid gifts vase avordan room be page 1
by professor)(duffer@n.c 12/20/2013, 10:18 pm

» bombus joker android+dc+aa
by mbpersian 10/18/2013, 12:59 pm

» *NEW* Dc Without Resource & Remoter by $ae!d.71
by reliance 7/20/2013, 5:53 am

» nimbuzz ip broken cracker.rar
by dev!l-hacker 7/13/2013, 8:38 pm

» free buzz Best Tool For Fast E-mail sender to any Email Adress
by reliance 7/10/2013, 3:10 am

» Taknimbuzz Join ID mOrde
by reliance 7/10/2013, 2:58 am

» piyaz cracker v1.0 coded by big.coder
by reliance 7/10/2013, 2:49 am

» joker booT room & cearch rooms v.1 room advertiser
by reliance 7/10/2013, 2:41 am

» joker avatar nimbuzz
by reliance 7/10/2013, 2:35 am

» joker FLoood x300 v.1
by reliance 7/10/2013, 2:28 am

» Room Fuller Ehemer Anti Admin + Anti kick
by reliance 7/10/2013, 2:21 am

» status changer v 2.0 by takbuzz TM
by reliance 7/10/2013, 2:11 am

» Need Help
by saurabh2013 7/9/2013, 4:05 pm

» Auto joiner (Room Ehmer) (Dc + AddFlood)
by reliance 7/9/2013, 1:27 pm

» Adv Multi ids v3.5 coded by frati
by reliance 7/9/2013, 1:20 pm

» lol id blocker by rasstin@n.c
by reliance 7/9/2013, 1:12 pm

Top posters

esi.0181 (1241)
استفاده انلاین از پنل ادمین اپن فایر (محدود)هههه I_vote_lcapاستفاده انلاین از پنل ادمین اپن فایر (محدود)هههه I_voting_barاستفاده انلاین از پنل ادمین اپن فایر (محدود)هههه I_vote_rcap 
!!v!!onster (592)
استفاده انلاین از پنل ادمین اپن فایر (محدود)هههه I_vote_lcapاستفاده انلاین از پنل ادمین اپن فایر (محدود)هههه I_voting_barاستفاده انلاین از پنل ادمین اپن فایر (محدود)هههه I_vote_rcap 
masoud-shrek (340)
!-!.secret.!-! (322)
asd313 (276)
bab_dracula (220)
Mr.Bermuda (196)
pe3are-tariki (169)
ARMIN (138)
emperatoor (111)

Top posting users this week

No user

Jomalati Az Behesht

Who is online?

In total there are 2 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 2 Guests

None

[ View the whole list ]

Most users ever online was 99 on 10/8/2020, 9:47 am

Keywords

5 posters

استفاده انلاین از پنل ادمین اپن فایر (محدود)هههه

emperatoor
    emperatoor
    Moderators
    Moderators

استفاده انلاین از پنل ادمین اپن فایر (محدود)هههه Empty استفاده انلاین از پنل ادمین اپن فایر (محدود)هههه

Post by emperatoor 4/28/2013, 1:43 am

سلام دوستان
    داشتم اموزش انتقال به سرور اپن فایر رو کامل میکردم و کامل کردم فقط یکم ریزه کاری هاش مونده و اپلود اون گفتم بیام واسه دوستای مون که توی این فروم هست بصورت انلاین بذارم و با پنل ادمین اپن فایر توی سرور اشنا بشن تا اموزش کامل میشه

فقط چندتا نکنه رمز ادمین رو به هیچ عنوان عوض نکنید اگه هر ای پی دیدم رمز ادمین رو عوض کرد کامل بلوک میکنم و دیگه نمیتونه از اموزش های انلاین و برنامه های سرور من استفاده کنه

زیاد قسمت ها و تنظیمات رو دستکاری نکنید چرا ؟ چونکه دوستانی که بعد از شما میان ازش استفاده کنند اگه هرچیزی دست گرفتی دوباره بصورت اول بازگردونی

این سرور رو بصورت انلاین تو دسترس همه عزیزان گذاشتم تا بتونند درک کنند که چقد بزرگه و فردا قبل از اینکه سرور واسه خودشون بزنند با محیط توی سرور اشنا باشند

من برای سرور چهارتا یوزر گذاشتم در صورتی که هرکدوم نتونستید وارد بشید از بعدیش استفاده کنید
    دقت کنید بعضی وقت ها هست باید دوبار دوبار یوزر و پسورد وارد کنید امکان داره بار اول نره توش
    شامل:
    admin password: 147896321
    admin1 password: 147896321
    admin2 password: 147896321
    admin3 password: 147896321

ادرس ورود به پنل ادمین:
    www.o.c2u.ir:9090

ادرس هاست واسه ساخت ایدی با برنامه های جانبی از بمبوس یا گاجیم . واسه چطور کار کرد
    o.c2u.ir

اینم لینک ساخت ایدی توی سرور:
    http://o.c2u.ir:9090/plugins/registration/sign-up.jsp

امیدوارم فرهنگ استفاده داشته باشید و کاری نکنید دیگه هیچوقت انلاین نذارم استفاده کنید

خدا نگهدار

این سرویس غیرفعال شد

Last edited by emperatoor on 5/8/2013, 6:20 pm; edited 1 time in total
    asd313
    asd313
    Junior Member
    Junior Member

Asl : asad 18 AHWAZ

استفاده انلاین از پنل ادمین اپن فایر (محدود)هههه Empty Re: استفاده انلاین از پنل ادمین اپن فایر (محدود)هههه

Post by asd313 4/28/2013, 3:19 am

خیالت تخت داداش دستکاری نمیکنم من میخوام برم داخلش و بیشتر با محیطش آشنا بشم ولی به چیزی دست نمیزنم راستی داداش بعدا ادت میکنم
    !!v!!onster
    !!v!!onster
    Admin
    Admin

Asl : mojtaba 20 golestan :smoke:

استفاده انلاین از پنل ادمین اپن فایر (محدود)هههه Empty Re: استفاده انلاین از پنل ادمین اپن فایر (محدود)هههه

Post by !!v!!onster 4/28/2013, 3:34 am

vaghan ali bod

yeki manam redif konam bebinam chie

rasti id ke sakhtamo ba barname khodam online kardam yani mishe rahat ye msnger top sakht

va ye chi dg

in cpanel shabihe nimbuzze

khob negash konid ke age ye moghe nim ro h.a...c.k kardin bedonin chi be chiee :D

bazam tashakoor faravan doste golemon
    استفاده انلاین از پنل ادمین اپن فایر (محدود)هههه 2163287075
    esi.0181
    esi.0181
    FireBuzZ TeaM
    FireBuzZ TeaM

Asl : shahin-anzali-18 sale 1373/6/6

Post by esi.0181 4/28/2013, 3:36 am

خوشکل منو اد کن تونیم یادت نره.با کامپیوتراومدم ی نگاهی میندازم ببینم چیه
    asd313
    asd313
    Junior Member
    Junior Member

Post by asd313 4/28/2013, 6:03 am

khob negash konid ke age ye moghe nim ro h.a...c.k kardin bedonin chi be chiee :D

Laughing faqat hamino balad nabodim Laughing

mano duffer hey nimo h.a...c.k mikardima vali nemidonestim chi be chie Laughing
    !!v!!onster
    !!v!!onster
    Admin
    Admin

Asl : mojtaba 20 golestan :smoke:

Post by !!v!!onster 4/28/2013, 10:03 am

asad like استفاده انلاین از پنل ادمین اپن فایر (محدود)هههه 1234114252 استفاده انلاین از پنل ادمین اپن فایر (محدود)هههه 3197608824

استفاده انلاین از پنل ادمین اپن فایر (محدود)هههه 1271483778
    esi.0181
    esi.0181
    FireBuzZ TeaM
    FireBuzZ TeaM

Post by esi.0181 4/28/2013, 10:25 am

ادرس ورود به پنل ادمین:
    www.o.c2u.ir:9090

ادرس هاست واسه ساخت ایدی با برنامه های جانبی از بمبوس یا گاجیم . واسه چطور کار کرد
    o.c2u.ir

اینم لینک ساخت ایدی توی سرور:

امیدوارم فرهنگ استفاده داشته باشید و کاری نکنید دیگه هیچوقت انلاین نذارم استفاده کنید
    نفس برو چک کن کار نمیکنه اصلا وارد نمیشه
    emperatoor
    emperatoor
    Moderators
    Moderators

Post by emperatoor 4/28/2013, 10:31 am

سلام
    گفتم واستون اینو یک هفته بذارم و با محیطش اشنا بشی
    منظور از این که گفتم دستکاری نکنید این نیست که اصلا ب چیزی دست نگیری فقط هر کاری میکنید قبل از خروج شمادوباره اینو به حالت اول برگردونی و بهتره از کروم استفاده کنید چونکه بصورت اتوماتیک صفحه رو ترجمه میکنه جای که نفهمیدی اینا به درد چی میخوره رو بفهمی ولی بازم میدونم تا وقتی که کسی نباشه دونه دونه بهتون بگه کار اینا چیه مشکله خودتون بفهمی به چ دردی میخوره
    بعد از یک هفته که اگه دوستان گفتن میدونن چی ب چی هست اینو پاک میکنم و اجابرد رو واستون اموزش میدم چونکه با یک وی پی اس نمیشه دوتا سرور نصب کرد
    اموزشی که اماده دارم میکنم 13دقیقه هست و شامل:
    ست کردن ساب دامین با وی پی اس و یا ویندوز سروری که روی کامپیوتر خودتون نصب کردی
    نصب اپن فایر
    راه های ورود به پنل ادمین
    راستی من توی اموزش در نظر گرفتم که شما توی اینترنت یک سی پنل دارید
    ولی اگه ی وی پی اس هم داشته باشی خیلی راحت میتونید دامین خود تون رو بهش وصل کنی بدون داشتن سی پنل توی اینترنت
    emperatoor
    emperatoor
    Moderators
    Moderators

Post by emperatoor 4/28/2013, 10:46 am

مشکل برطرف شد
    دوستان دست به پورت نزنید Smile
    lvlR.FOX
    lvlR.FOX
    new member
    new member

Post by lvlR.FOX 4/28/2013, 11:05 am

sharmande ha bebakhsid dadash ye soal man amuzesharo khunad hala daghigh nemidanm in be che dardi mikhore? yani ba in alan site chat sakhtim? room ozviyat va hame chiz ezaf mishe behesh mesle nimbuzz va qeep o mig33 va,,,?
    esi.0181
    esi.0181
    FireBuzZ TeaM
    FireBuzZ TeaM

Post by esi.0181 4/28/2013, 11:12 am

من هیچی نمیفهمم اصلا از بایه نمیدونم این فایر چیه .....اگه نیم میای ایدیمو اد کن
    asd313
    asd313
    Junior Member
    Junior Member

Post by asd313 4/28/2013, 11:41 am

اتفاقا من توو فکر اینم که یه مسنجر اختصاصی برا خودمو رفقام درست کنم البته اگه از پروتکل اکس ام پی پی استفاده کنم فکر نمیکنم لازم باشه دیگه نرم افزار براش بنویسم چون کلاینت های زیادی به سرور جابر و اینا وصل میشن از گاجیم و کیو آی پی و بمبوس گرفته تا . . .

من میگم آموزش ها رو ادامه بده اینجوری اگه یه مسنجر برا خودمون داشته باشیم بنظرم محیطشم امن تر خواهد بود

راستی یه سوال

اگه یه مسنجر اختصاصی درست کردیم چطور میتونیم کاری کنیم که توی آیدی های سرور خودمون ، مثلا آیدی نیمباز یا فیسبوک یا جیمیل آنلاین کنیم؟

ممنون میشم یه آموزش برا اینم بزاری

البته میدونم حرفامو خوب بیان نکردم چون دارم عجله ای مینویسم و الان باید برم جایی

شرمنده

خدانگهدارتون

در پناه تنها برنامه نویس هستی
    esi.0181
    esi.0181
    FireBuzZ TeaM
    FireBuzZ TeaM

Post by esi.0181 4/28/2013, 11:57 am

من میسازم و مینویسه شما ساختید ولی موقعه میخوام وارد شم میگه اشتباهه رمز
    esi.0181
    esi.0181
    FireBuzZ TeaM
    FireBuzZ TeaM

Post by esi.0181 4/28/2013, 12:12 pm

تازه فهمیدم ایول بابا
    ایدی من esi.0181@c2u.ir
    asad bia hal konim room ham sakhtam
    asd313
    asd313
    Junior Member
    Junior Member

Post by asd313 4/28/2013, 1:42 pm

aqa manam omadam

asd313@c2u.ir
    emperatoor
    emperatoor
    Moderators
    Moderators

Post by emperatoor 4/28/2013, 2:31 pm

lvlR.FOX wrote:sharmande ha bebakhsid dadash ye soal man amuzesharo khunad hala daghigh nemidanm in be che dardi mikhore? yani ba in alan site chat sakhtim? room ozviyat va hame chiz ezaf mishe behesh mesle nimbuzz va qeep o mig33 va,,,?

دوست عزیز این یک سرور هست مثل نیمباز
    هرکاری که توی نیمباز میتونی انجام بدی اینجا هم میتونی انجام بدی با قابلیت های بیشتر و فراوانتر
    سروم بسازی
    ایدی بسازی
    ادد بفرستی و خیلی کارای دیگه که تو نیمباز میشه انجام داد
    اما بیشتر از نیمباز
    emperatoor
    emperatoor
    Moderators
    Moderators

Post by emperatoor 4/28/2013, 2:38 pm

asd313 wrote:

راستی یه سوال

اگه یه مسنجر اختصاصی درست کردیم چطور میتونیم کاری کنیم که توی آیدی های سرور خودمون ، مثلا آیدی نیمباز یا فیسبوک یا جیمیل آنلاین کنیم؟

ممنون میشم یه آموزش برا اینم بزاری

در پناه تنها برنامه نویس هستی

خب دوست من
    یک پلاگین هست که فعال میکنی و دیگه کار تمام میتونید ایدی های که توی سرور خودتون میسازی . ایدی های دیگه هم توش انلاین کنی فیسبوک تویتر جمیل نیمباز و جابر البته بگم پلاگین نیمباز نیست شما میتونید پلاگین جابر رو ویرایش کنی و. هاست رو نیمباز بدی بعد تمام

درباره اموزش هم لازم به اموزش خواستی نیست داداش عزیزم با یکم راهنمای کوچیک میتونید یاد بگیرید ایشالا در وقت مناسب اموزش قرار میدم که چطوری پلاگین های که ب غیر از اپن فایر واسه شما معرفی کرده رو وارد کنید و چطوری ویرایش کنید اینم بگم پلاگین اپن فایر همه جاوا هست که خیلی از دوستان با جاوا اشنای دارن
    emperatoor
    emperatoor
    Moderators
    Moderators

Post by emperatoor 4/28/2013, 2:43 pm

esi.0181 wrote:من میسازم و مینویسه شما ساختید ولی موقعه میخوام وارد شم میگه اشتباهه رمز

من واسه شما ایدی ادمین چهارتا ساختم میتونید توی پنل بری و نیگا کنی ولی من حاظرم شرط ببندم که مشکل از خود شما هست از برنامه نیست و ن از سرور از اون ادرسی که واستون توی پست اول گذاشتم واسه ساخت ایدی استفاده کنید چونکه من کپچا رو روشن کردم
    esi.0181
    esi.0181
    FireBuzZ TeaM
    FireBuzZ TeaM

Post by esi.0181 4/28/2013, 2:56 pm

emperatoor wrote:
    esi.0181 wrote:من میسازم و مینویسه شما ساختید ولی موقعه میخوام وارد شم میگه اشتباهه رمز

من واسه شما ایدی ادمین چهارتا ساختم میتونید توی پنل بری و نیگا کنی ولی من حاظرم شرط ببندم که مشکل از خود شما هست از برنامه نیست و ن از سرور از اون ادرسی که واستون توی پست اول گذاشتم واسه ساخت ایدی استفاده کنید چونکه من کپچا رو روشن کردم
    ن اشتباه از من بود من ی بیدقتی کردم ایدی که میساختم برای انلاین شدن تو بوم یا...تو بنل ادمین میزدم ببخشید
    lvlR.FOX
    lvlR.FOX
    new member
    new member

Post by lvlR.FOX 4/28/2013, 3:12 pm

bache ha az tarigh bombus chetori bayad conect shod be in mishe begid?
    emperatoor
    emperatoor
    Moderators
    Moderators

Post by emperatoor 4/28/2013, 3:25 pm

سلام من پلاگین ها رو واسه شما ها دوستای عزسز نصب کردم
    برای انلاین شدن ایدی های
    یاهو
    نیمباز
    فیسبوک جیمیل
    Live Journal
    IRC
    AOL Instant Messenge
    MSN Messenger
    و و و و
    که بتونید توی ایدی که توی این سرور رو دارید ایدی های دیگه انلاین کنید
    دقت کنه واسه استفاده از نیمباز از XMPP استفاده کنید
    من ادرش رو به نیمباز تغییر دادم که بعد اموزش ویرایش رو واستون میگم
    ======
    پلاگین فیلتر کلمات هم واستون گذاشتم که هرکی پی ام توی روم داد یا جاهای دیگه همون کلمه رو فیلتر کنه و نشون داده نشه با هیچ برنامه ای

بعد پلاگین کلاینت رو گذاشتم که فقط اجازه بدید این برنامه بتونه ایدی سرور شما رو انلاین کنه بقیه بلوک بشن

پلاگین چت صوتی
    پلاگین تماس تلفنی
    خیلی خیلی دیگه از پلاگین ها فقط کافیه برید توی پنل ادمین ی نیگا بهش بندازید

اگه دوست داشتید اپن فایر رو پیش ببرید تا دیگه اموزش اجابرد رو نذارم
    ولی بخدا واسه خودم متاسفم که من این همه زحمت کشیدم و فیلم اموزشی واستون گذاشتم حتی کسی نمیدونی این اصلا چیه بخدا اگه فقط همون کلیپ بخش اولی رو دانلود میکردید میفهمیدید کار اجابرد و اپن فایر چیه

یا حق
    emperatoor
    emperatoor
    Moderators
    Moderators

Post by emperatoor 4/28/2013, 3:33 pm

lvlR.FOX wrote:bache ha az tarigh bombus chetori bayad conect shod be in mishe begid?

دوست عزیز اموزش رو از اول بخوان این سرور اموزشی هست حالا میخوای با بمبوس تست کنی ایشکال نداره
    مثل نیمباز عمل میکنه که انلاین میکنی
    server : o.c2u.ir
    Host name : o.c2u.ir

موفق باشی
    esi.0181
    esi.0181
    FireBuzZ TeaM
    FireBuzZ TeaM

Post by esi.0181 4/28/2013, 3:35 pm

lvlR.FOX wrote:bache ha az tarigh bombus chetori bayad conect shod be in mishe begid?

aval to inja id besaz

bad bro to bom ya gajim ya.....
    idto intori bezan>>>> esi.0181@o.c2u.ir
    bad pass
    bad ip ya hamon hoste to o.c2u.ir
    bad conect showww
    are afrin shodi hala id mano add kon
    esi.0181@o.c2u.ir
    rasti room ham intorie
    roomname@conferans.o.c2u.ir
    hal kon bahash
    lvlR.FOX
    lvlR.FOX
    new member
    new member

Post by lvlR.FOX 4/28/2013, 3:38 pm

man download kardam filme avalo va ghashngam negah kardam, moshkel inja bud idi ke sakhte budam lan raftam negah kardam didam nistesh dobare saxtam
    lvlR.FOX
    lvlR.FOX
    new member
    new member

Post by lvlR.FOX 4/28/2013, 3:44 pm

manam on shodam Cool eyvaaaaaaaaaaal
    lvlR^_^@c2u.ir

Sponsored content

Post by Sponsored content

Current date/time is 3/28/2024, 10:53 am